Hacim Kayıplarının Giderilmesi

Özellikle yüzdeki derin çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde, yaşlanmaya ya da kilo verme sonucu ortaya çıkan cilt altı yağ dokusu ve diğer dokulardaki hacim eksikliklerinin tamamlanmasında etkili bir uygulamadır. Bu yöntemle, hyalüronik asit temelli hazır dolgu malzemeleri veya yağ enjeksiyonu ile derin çizgiler doldurularak yüz hatlarının kontürleri yumuşatılır ve daha genç ve taze bir görünüm elde edilir. Ayrıca, kilo verme ya da yaşlanmaya bağlı yüz bölgesinde ortaya çıkan hacim eksikleri de dolgu maddesi uygulamaları ile giderilebilmektedir.

© 2018 / Prof. Dr. M. Sühan Ayhan

Yaşam Caddesi No: 7, Akplaza, Kat: 12, No: 39 

Söğütözü, 06510, ANKARA

Tel: +90 (312) 219 00 99

Cep: +90 (532) 334 42 77

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • Instagram - Beyaz Çember

Yasal Uyarı

 

Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.  Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.  Site içeriğinin tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. 

Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılır.

 

Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir.  Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir.  Ayrıca, tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide hekimin kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici faktördür.  Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyarteçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.