top of page

Kliniğimizde Yapılan İşlemler

Kliniğimizde Yapılan İşlemler

Estetik Cerrahi

Estetik cerrahi uygulamaları, yaşam kurtaran değil, yaşam kalitesini artıran girişimlerdir. Estetik cerrahi uygulamalarının iki ana nedeni vardır: Birincisi, estetik cerrahi talep eden hastanın arzusunu yerine getirmek ve hastayı tatmin etmek; ikincisi de hastaların psikolojik ihtiyaçlarına çözüm bulmaktır...  Bir estetik ameliyat gerçekleştirirken hastaların gerekçeleri, arzuları ve talepleri göz önüne alınmalıdır. Unutulmamalı ki, ameliyat sonrasında mutlu bir hasta elde etmenin en temel koşulu doğru hasta seçimidir. 

Onarım Cerrahisi (Rekonstrüktif Cerrahi)

Plastik Cerrahi alanındaki devrimsel nitelikteki gelişmeler sayesinde, şekil bozukluğu yaratan doğumsal anomaliler, yanıklar, travma ve kanser nedeniyle meydana gelmiş doku kayıpları olan hastaların tedavisinde çok ciddi yol alındı. 

Ameliyatsız
Estetik İşlemler

Doğa yasaları, insanın sürekli genç kalmasına engel, ama bilim ve teknoloji, bu süreci yavaşlatmak için var gücüyle çalışıyor. Güzellik ve estetik endüstrisi, dünyada inanılmaz boyutlarda bir pazara ulaştı. Günümüzde, hem özel hekimlikte, hem de akademik ortamda, estetik uygulamalarda cerrahi olmayan estetik uygulamalara doğru bir kayma var. Bugünkü uluslararası verilere baktığımızda tüm estetik işlemlerin % 65’ini cerrahi olmayan uygulamalar oluşturuyor.

bottom of page